Способи ліквідації сирості в приміщенні

Щоб подолати сирість в приміщенні слід розуміти причину її появлення. Явище сирості, а як наслідок пліснява та грибок на стінах безпосередньо пов’язані з підвищеною вологістю, яка своєчасно не виводиться з приміщення.

Так буває через проблеми з комунікаціями: немає гідроізоляції, протікає дах чи відсутні водостоки, несправна сантехніка або система опалення. Також причиною підвищеною вологості є розташування та умови експлуатації приміщення. Так,  в напівпідвальних приміщеннях та в приміщеннях, де є багато випарів (наприклад басейни, кухня) рівень вологості потрібно постійно контролювати.

Усувай причину, а не наслідки

Найважливішою причиною появи грибків та плісняви на стінах є відсутність або ж погана вентиляція. При нормальній вентиляції вся зайва волога не затримується в приміщенні і виводиться разом з відпрацьованим повітрям.

Звісно можна обробити уражені грибком ділянки на стінах спеціальним розчином (продаються в будь-якому будівельному чи господарському магазині). Однак ефект від такого «лікування» будинку буде нетривалим. З часом волога знову накопичуватиметься і грибок повернеться в ваш дім.

Аби позбутись плісняви раз і назавжди встановіть механічну припливно-витяжну вентиляцію.  Завдяки постійному припливу свіжого повітря та одночасному видаленню відпрацьованого повітря,  в приміщенні нормалізується мікроклімат, а правильна циркуляція повітряних потоків назавжди позбавить вас проблем із сирістю. А якщо це ще й вентустановка з рекуперацією тепла на основі мідного теплообмінника, то в приміщення буде подаватись повітря підігріте та знезаражене (мідь – це природний антисептик). Такі системи вентиляції  енергоощадні та прості в користуванні.

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку теплозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів.. Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росії, Грузії, Казахст...

Дізнатись більше

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку теплозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів..

Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росії, Грузії, Казахстану та Білорусії.

Часто недобросовісні підприємці підробляють нашу продукцію і видають за рекуператори ПРАНА. Неодноразово нам вдавалось виявити неякісний плагіат нашого продукту. Спершу такі горе-підприємці беззастережно видавали свою підробку за “ПРАНУ”. Але отримавши низку несхвальних відгуків клієнтів і відпір нашої компанії, перейшли у підпілля. Численні перейменування не змінили змісту їхньої пропозиції. Крадені ілюстрації і списані новаторські ідеї, не вплинули на внутрішнє начиння.

Чим ви ризикуєте купуючи підробку?

Зазвичай, підробка буде дешевшою. Оскільки підробники розраховують на те, що в пошуках кращого, клієнти лакомляться на дешеве і як наслідок, витрачають вдвічі більше. Не пропрацювавши й кілька днів ви відчуєте різницю.

Рекуператор Прана — це результат численних наукових досліджень та досвіду команди конструкторів. Усі форми, розміри, комплектація та матеріали не випадкові, а ретельно продумані спеціалістами. Перед серійним запуском рекуператори Прана проходять випробування у спеціальній кліматичній лабораторії.

Підробники ж, аби здешевити продукт, використовують неякісні матеріали, а це безпосередньо впливає на якість рекуперації та роботу всієї установки.

По-перше, форма і матеріал теплообмінника. В рекуператорах Прана це мідні пластини спеціальної форми, завдяки їхніх товщині забезпечується рекуперація до 91%. До того ж в рекуператорах Прана використовується виключно німецька високоякісна тонкостінна мідь.

В дешевих копіях використані зовсім інші матеріали, а форма пластин рекуператора далека від оригіналу. Від так й теплообмін відбувається за значно нижчих показників.

Крім того, мідь — це матеріал, який завдяки своїм природнім властивостям неперевершений провідник тепла та чудовий антисептик (максимально наближений до срібла).

В підроблених копіях, зазвичай, теплообмінник зроблений з найдешевшого металу.

По-друге, від форми теплообмінника залежать шумові характеристики та об'єми повітрообміну, а достатня швидкість потоків в каналах забезпечує видалення вологи в дисперсному стані. У підроблених системах неправильна швидкість повітряних потоків, тому рекуператори постійно “плачуть” й свистять. Волога затримується на теплообміннику і у стані води повертається у приміщення. Від так вся ідея системи децентралізованої вентиляції втрачається: вологість в приміщенні залишається, тепло виходить, грибок і сирість ще більше поширюються.

По-третє, компанія “Прана” виробляє рекуператори під індивідуальні замовлення, враховуючи кліматичну зону експлуатації, призначення приміщення та його проектування. Тому в рекуператорах “Прана” для екстремально низьких температур( -250С і менше) є функція “міні-догрів”, що дозволяє безперебійно працювати вентустановці навіть в сильні морози. Натомість підробки обмерзають вже при перших мінусових температурах.

Таким чином, важливо зрозуміти: купляючи підробки ви економите чи просто пускаєте гроші на вітер?

Як відрізнити підробку ТМ «PRANA»

1. Перевіряйте наявність сертифікату дилера від компанії виробника або від офіційного представництва компанії виробника.

2. Наявність серійного номера на продукті, який дублюється на деталях, та зареєстрований в базі виробника. Серійний номер можна перевірити за телефоном головного офісу компанії Прана +38 (032) -232-53-39.

3. Виготовлення теплообмінників лише з якісної німецької міді.

4. Наявність техпаспорта і фірмової коробки.

5. Зовнішній вигляд. Слід розуміти, що недобросовісні виробники в основному підробляють моделі рекуператорів Прана, які вже давно зняті з виробництва, оскільки для підробки нових моделей їм не вистачає знань та обладнання. Саме тому варто порівнювати вентустановку з фотографіями моделей, які є на офіційному сайті виробника в модельному ряді

Окрім цього, компанія ПРАНА будує цінову політику так, аби модельний ряд рекуператорів ПРАНА був доступним найширшому колу покупців. Ми прагнемо, аби наші ідеї і концепції змінювали уявлення про комфорт пересічної людини. Завжди актуальну ціну можна дізнатись через контакти на нашому сайті prana.org.ua

Рекуператор ПРАНА доставляє здорове повітря при оптимальному ККД. Всі розробки, які містить рекуператор ПРАНА, захищені патентами, відзначені європейськими сертифікатами якості СЄ, численними дипломами міжнародних виставок, схвалені у професійних колах. Ми забезпечуємо заводську якість виробництва, вихідний технічний контроль задекларованих можливостей рекуператорів ПРАНА.

Закрити

18.07.2017

Місія “Вижити у спеку”

Найчастіше у спеку використовують вентилятор на підлозі. Підлоговий вентилятор - за і проти? Підлоговий вентилятор - це доволі бюджетний по ціні засіб. Однак, чи задумувались Ви над тим, чому болить голова від вентилятора, а в кінці місяця – «захмарний» рахунок за електроенергію?   Звичайний підлоговий вентилятор лише циркулює вже наявне тепле повітря в приміщенні, а н...

Дізнатись більше

18.07.2017

Місія “Вижити у спеку”

Найчастіше у спеку використовують вентилятор на підлозі.

Підлоговий вентилятор - за і проти?

Підлоговий вентилятор - це доволі бюджетний по ціні засіб. Однак, чи задумувались Ви над тим, чому болить голова від вентилятора, а в кінці місяця – «захмарний» рахунок за електроенергію?

 

Звичайний підлоговий вентилятор лише циркулює вже наявне тепле повітря в приміщенні, а не забезпечує притік свіжого. Фактично, він не охолоджує, а лише створює ілюзію потоку повітря. А ще цей шум від його лопастей і високе використання електроенергії! В результаті - ніякої економії та лише хибне відчуття свіжості.

 

Що ж робити, аби уникнути негативу від вентилятора?

У наш час є чимало інших рішень Вашої проблеми. Для того, аби влітку врятуватись від спеки, радимо використовувати поряд з вентилятором чи кондиціонером енергозберігаючі системи вентиляції.

Рекуператори PRANA з мідним теплообмінником - це ефективний безперервний приплив живого свіжого повітря, максимальне енергозбереження та монтаж без порушення ремонту.

 

Яка перевага припливно-витяжної системи вентиляції влітку?

Такого типу вентиляційна система видаляє з приміщення повітря, яке забруднено мікрочастками пилу та диму, і одночасно забезпечує приплив свіжого та чистого повітря ззовні. При цьому, припливне та витяжне повітря проходить різними каналами і не змішується. Тобто, рекуператор зберігає комфортну температуру, яку створив кондиціонер, при цьому повітря поступає свіжим.

А ще практична безшумність у роботі та непомітні витрати на електроенергію. Адже у рекуператорів PRANA ККД сягає до 92%!

Тим паче, що взимку така припливно-витяжна система забезпечує циркуляцію свіжого живого повітря без відкритих вікон, що також значно економить Ваш бюджет на комунальні витрати.

Рятуйтесь від спеки правильно!

Закрити

03.07.2017

Енергозбереження за кредитні кошти

При купівлі вентиляційного обладнання компанії PRANA, можна скористатися державною програмою кредитування населення «Теплий кредит» для придбання енергоефективного обладнання. Відомо, що зменшення витрат на опалення власного помешкання –  це довгострокова та завжди прибуткова інвестиція. Однак не завжди вистачає коштів, аби «утеплитись» чи придбати енергоефективне обладнання для будинку аб...

Дізнатись більше

03.07.2017

Енергозбереження за кредитні кошти

При купівлі вентиляційного обладнання компанії PRANA, можна скористатися державною програмою кредитування населення «Теплий кредит» для придбання енергоефективного обладнання.

Відомо, що зменшення витрат на опалення власного помешкання –  це довгострокова та завжди прибуткова інвестиція. Однак не завжди вистачає коштів, аби «утеплитись» чи придбати енергоефективне обладнання для будинку або квартири.

В такому випадку існують спеціальні державні програми з енергозбереження або ж партнерські програми банківських установ. Цього року Уряд України продовжив програму енергозбереження для населення.

Також для кожного регіону діють обласні та місцеві програми енергозбереження.

Системи припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла Прана – це енергоощадна вентиляційна техніка, яка дарує свіже повітря та береже тепло.

Наразі на допомогу українцям для утеплення власного житла з бюджету спрямовано 432,44 млн. грн. «Теплий кредит» можна отримати в одному із банків партнерів, серед них Банк «Львів», «ОщадБанк» та інші.

Звертайтесь до наших менеджерів за безкоштовною консультацією або ж запитуйте про рекуператори Прана в працівників банку.

Закрити

27.06.2017

Способи ліквідації сирості в приміщенні

Щоб подолати сирість в приміщенні слід розуміти причину її появлення. Явище сирості, а як наслідок пліснява та грибок на стінах безпосередньо пов’язані з підвищеною вологістю, яка своєчасно не виводиться з приміщення. Так буває через проблеми з комунікаціями: немає гідроізоляції, протікає дах чи відсутні водостоки, несправна сантехніка або система опалення. Також причиною підвищеною вологос...

Дізнатись більше

27.06.2017

Способи ліквідації сирості в приміщенні

Щоб подолати сирість в приміщенні слід розуміти причину її появлення. Явище сирості, а як наслідок пліснява та грибок на стінах безпосередньо пов’язані з підвищеною вологістю, яка своєчасно не виводиться з приміщення.

Так буває через проблеми з комунікаціями: немає гідроізоляції, протікає дах чи відсутні водостоки, несправна сантехніка або система опалення. Також причиною підвищеною вологості є розташування та умови експлуатації приміщення. Так,  в напівпідвальних приміщеннях та в приміщеннях, де є багато випарів (наприклад басейни, кухня) рівень вологості потрібно постійно контролювати.

Усувай причину, а не наслідки

Найважливішою причиною появи грибків та плісняви на стінах є відсутність або ж погана вентиляція. При нормальній вентиляції вся зайва волога не затримується в приміщенні і виводиться разом з відпрацьованим повітрям.

Звісно можна обробити уражені грибком ділянки на стінах спеціальним розчином (продаються в будь-якому будівельному чи господарському магазині). Однак ефект від такого «лікування» будинку буде нетривалим. З часом волога знову накопичуватиметься і грибок повернеться в ваш дім.

Аби позбутись плісняви раз і назавжди встановіть механічну припливно-витяжну вентиляцію.  Завдяки постійному припливу свіжого повітря та одночасному видаленню відпрацьованого повітря,  в приміщенні нормалізується мікроклімат, а правильна циркуляція повітряних потоків назавжди позбавить вас проблем із сирістю. А якщо це ще й вентустановка з рекуперацією тепла на основі мідного теплообмінника, то в приміщення буде подаватись повітря підігріте та знезаражене (мідь – це природний антисептик). Такі системи вентиляції  енергоощадні та прості в користуванні.

Закрити