Криворізький Національний Університет

 

Вже доброю традицією компанії PRANA стала плідна співпраця з навчальними закладами

України. Криворізький Національний Університет до складу якого входять 8 факультетів(гірничо-металургійний, геолого-екологічний, будівельний, електротехнічний,машинобудівний, інформаційних технологій, транспортний, економіки та управліннябізнесом), два науково-дослідних інститути (науково-дослідний гірничорудний інститут  інауково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійнійпромисловості), шість коледжів, також став частиною такої співпраці. В рамках даноїпрограми компанія PRANA надала у довгострокове користування на кафедру:«Електромеханіки» навчальний діючий стенд для ефективного проведення практичних занять.

Основні напрямки наукової діяльності кафедри пов’язані зі зниженням

енергоспоживання. У наукових дослідженнях беруть участь, як викладачі так і студенти.

Кращі студенти приймають участь в олімпіадах. Метою встановлення такого стенду в

навчальні аудиторії є наглядний приклад роботи сучасного обладнання в режимі

реального часу, що дає можливість проведення значно більше запланованих занять на

діючих моделях та установках.  Таким чином студенти мають змогу випробувати,

зрозуміти принципи роботи та побачити реальні позитивні зміни від застосування

рекуператора. З своєї сторони компанія PRANA також ділиться своїми навчальними

матеріалами та практичними дослідженнями. Метою заходу є якісне підняття рівня

 

кваліфікації спеціалістів вишів до потреб та тенденцій провідних світових технологій.

 

 

 

 

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку теплозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів.. Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росії, Грузії, Казахст...

Дізнатись більше

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку теплозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів..

Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росії, Грузії, Казахстану та Білорусії.

Часто недобросовісні підприємці підробляють нашу продукцію і видають за рекуператори ПРАНА. Неодноразово нам вдавалось виявити неякісний плагіат нашого продукту. Спершу такі горе-підприємці беззастережно видавали свою підробку за “ПРАНУ”. Але отримавши низку несхвальних відгуків клієнтів і відпір нашої компанії, перейшли у підпілля. Численні перейменування не змінили змісту їхньої пропозиції. Крадені ілюстрації і списані новаторські ідеї, не вплинули на внутрішнє начиння.

Чим ви ризикуєте купуючи підробку?

Зазвичай, підробка буде дешевшою. Оскільки підробники розраховують на те, що в пошуках кращого, клієнти лакомляться на дешеве і як наслідок, витрачають вдвічі більше. Не пропрацювавши й кілька днів ви відчуєте різницю.

Рекуператор Прана — це результат численних наукових досліджень та досвіду команди конструкторів. Усі форми, розміри, комплектація та матеріали не випадкові, а ретельно продумані спеціалістами. Перед серійним запуском рекуператори Прана проходять випробування у спеціальній кліматичній лабораторії.

Підробники ж, аби здешевити продукт, використовують неякісні матеріали, а це безпосередньо впливає на якість рекуперації та роботу всієї установки.

По-перше, форма і матеріал теплообмінника. В рекуператорах Прана це мідні пластини спеціальної форми, завдяки їхніх товщині забезпечується рекуперація до 91%. До того ж в рекуператорах Прана використовується виключно німецька високоякісна тонкостінна мідь.

В дешевих копіях використані зовсім інші матеріали, а форма пластин рекуператора далека від оригіналу. Від так й теплообмін відбувається за значно нижчих показників.

Крім того, мідь — це матеріал, який завдяки своїм природнім властивостям неперевершений провідник тепла та чудовий антисептик (максимально наближений до срібла).

В підроблених копіях, зазвичай, теплообмінник зроблений з найдешевшого металу.

По-друге, від форми теплообмінника залежать шумові характеристики та об'єми повітрообміну, а достатня швидкість потоків в каналах забезпечує видалення вологи в дисперсному стані. У підроблених системах неправильна швидкість повітряних потоків, тому рекуператори постійно “плачуть” й свистять. Волога затримується на теплообміннику і у стані води повертається у приміщення. Від так вся ідея системи децентралізованої вентиляції втрачається: вологість в приміщенні залишається, тепло виходить, грибок і сирість ще більше поширюються.

По-третє, компанія “Прана” виробляє рекуператори під індивідуальні замовлення, враховуючи кліматичну зону експлуатації, призначення приміщення та його проектування. Тому в рекуператорах “Прана” для екстремально низьких температур( -250С і менше) є функція “міні-догрів”, що дозволяє безперебійно працювати вентустановці навіть в сильні морози. Натомість підробки обмерзають вже при перших мінусових температурах.

Таким чином, важливо зрозуміти: купляючи підробки ви економите чи просто пускаєте гроші на вітер?

Як відрізнити підробку ТМ «PRANA»

1. Перевіряйте наявність сертифікату дилера від компанії виробника або від офіційного представництва компанії виробника.

2. Наявність серійного номера на продукті, який дублюється на деталях, та зареєстрований в базі виробника. Серійний номер можна перевірити за телефоном головного офісу компанії Прана +38 (032) -232-53-39.

3. Виготовлення теплообмінників лише з якісної німецької міді.

4. Наявність техпаспорта і фірмової коробки.

5. Зовнішній вигляд. Слід розуміти, що недобросовісні виробники в основному підробляють моделі рекуператорів Прана, які вже давно зняті з виробництва, оскільки для підробки нових моделей їм не вистачає знань та обладнання. Саме тому варто порівнювати вентустановку з фотографіями моделей, які є на офіційному сайті виробника в модельному ряді

Окрім цього, компанія ПРАНА будує цінову політику так, аби модельний ряд рекуператорів ПРАНА був доступним найширшому колу покупців. Ми прагнемо, аби наші ідеї і концепції змінювали уявлення про комфорт пересічної людини. Завжди актуальну ціну можна дізнатись через контакти на нашому сайті prana.org.ua

Рекуператор ПРАНА доставляє здорове повітря при оптимальному ККД. Всі розробки, які містить рекуператор ПРАНА, захищені патентами, відзначені європейськими сертифікатами якості СЄ, численними дипломами міжнародних виставок, схвалені у професійних колах. Ми забезпечуємо заводську якість виробництва, вихідний технічний контроль задекларованих можливостей рекуператорів ПРАНА.

Закрити

27.12.2017

Переваги рекуператорів над вентиляцією в зимовий період

   Під час вентиляції з кімнати ліквідується не тільки відпрацьоване повітря, але і велика частина тепла. У період холодів це призводить до збільшення оплати за опалення. Що потрібно зробити, щоб скоротити витрати, не порушити повітрообмін і отримати в результаті тепле приміщення? Встановити в квартирі або будинку спеціальні прилади - рекуператори тепла. Переваги використання р...

Дізнатись більше

27.12.2017

Переваги рекуператорів над вентиляцією в зимовий період

   Під час вентиляції з кімнати ліквідується не тільки відпрацьоване повітря, але і велика
частина тепла. У період холодів це призводить до збільшення оплати за опалення. Що потрібно
зробити, щоб скоротити витрати, не порушити повітрообмін і отримати в результаті тепле
приміщення? Встановити в квартирі або будинку спеціальні прилади - рекуператори тепла.

Переваги використання рекуператорів

Завдяки монтажу подібного обладнання ви зможете домогтися:

 • Енергозбереження. При експлуатації вентиляційної системи без рекуперації тепла
  витрата електроенергії на обігрів апартаментів становить 6-10 кВт за 60 хвилин. при
  установці рекуператора витрата енергії істотно знижується. показники складуть
  всього 1-2 кВт на годину. Економія - 80%.
 • Зменшення навантаження на електромережі. За рахунок мінімальної витрати енергії прилади
  функціонують без зайвого навантаження на електромережі, запобігаючи виникненню
  несправностей в електропроводці і виходу з ладу побутової техніки через
  перенапруги. Ще один «плюс» - зниження шкідливих викидів в атмосферу.
 • Створення здорового мікроклімату. Звичайна вентиляція разом з видаленням
  переробленого повітря приносить в кімнату пил, алергени, різні забруднення.
  Рекуператори оснащені фільтрами, які «вловлюють» найдрібніші частинки бруду і
  не дають їм потрапити всередину приміщення. Це особливо важливо для житла, в якому
  знаходяться маленькі діти і люди похилого віку.

Рекуператори тепла варто використовувати в панельних будинках, а також в будівлях з газосилікатних
плит, піноблоків, навіть з цегли та бетону. У подібних будівлях стіни погано акумулюють
тепло, а вентиляційні системи видаляють залишки теплого повітря з приміщення. В підсумку
квартира сира, погано опалюється, при цьому виникає ризик утворення грибка і вогкості.
Рекуператори тепла ефективно усувають подібні проблеми і забезпечують комфортну
середу в приміщеннях в зимовий період.

З питань, що стосуються вентиляції з рекуперацією тепла, можна звертатися до менеджерів
нашій компанії за номером:

+38 (044) 383-03-46

+38 (067) 153-99-31

+38 (063) 991-71-77

Закрити

21.12.2017

Енергозберігаюча вентиляція з рекуперацією тепла

Вентиляція з рекуперацією тепла забезпечує максимально комфортну, здорове внутрішнє середовище в кімнатах, при цьому утримуючи тепло і скорочуючи втрати енергії при обігріві приміщення. Подібне обладнання зберігає 95% тепла, яке йде через вентиляційну систему. Що таке рекуператор тепла? Це прилад, який використовує тепло видаленого через вентиляцію повітря. Рекуперація - процес отрим...

Дізнатись більше

21.12.2017

Енергозберігаюча вентиляція з рекуперацією тепла

Вентиляція з рекуперацією тепла забезпечує максимально комфортну, здорове
внутрішнє середовище в кімнатах, при цьому утримуючи тепло і скорочуючи втрати енергії при обігріві
приміщення. Подібне обладнання зберігає 95% тепла, яке йде через
вентиляційну систему.

Енергозберігаюча вентиляція з рекуперацією тепла. Що таке рекуператор тепла?

Що таке рекуператор тепла?

Це прилад, який використовує тепло видаленого через вентиляцію повітря. Рекуперація -
процес отримання тепла назад в апартаменти. В агрегаті повітряні потоки проходять назустріч
один одному. Вони не перемішуються між собою, завдяки поділу тонкими стінками.

В осінньо-зимовий період холодне повітря, що надходить ззовні, нагрівається в
рекуператорі виходять з кімнати теплим потоком. У спекотні місяці - гарячий вуличний
повітря охолоджується виходять з житла більш прохолодним. При цьому оптимальні
температурні показники в приміщенні підтримуються без значних енерговитрат.

Переваги вентиляції з рекуперацією тепла

Завдяки монтажу подібних приладів можна домогтися наступних ефектів:

● Ідеальний мікроклімат. У кімнатах усувається підвищений рівень вологості.
● Чисте повітря. Прилади мають фільтри, що уловлюють пил і інші забруднення.
Енергозбереження. Рекуператори економлять тепло, що витрачається на вентиляцію.

Свіже повітря, проходячи через прилад, отримує до 85% тепла від викидного повітря і його
доводиться нагрівати зовсім небагато, що істотно знижує енергоспоживання агрегатів.
Завдяки ліквідації зайвої вологи з житла запобігає появі цвілі, речі і
меблі не деформуються від вогкості, а домочадці не страждатимуть від алергічних
проявів.


До того ж, сучасні пристрої функціонують практично безшумно, тому не викликають
дискомфорту при монтажі в житловому приміщенні. Побутовий прилад має показники шуму не
більше 30 дБ (рівень звуку можна порівняти з шепотом або цокання годинника).

Виникли додаткові питання з приводу енергозберігаючої вентиляції з рекуперацією
тепла? Звертайтеся до менеджерів нашої компанії за номером:

+38 (067) 153-99-31

+38 (063) 991-71-77

Закрити

13.12.2017

Криворізький Національний Університет

  Вже доброю традицією компанії PRANA стала плідна співпраця з навчальними закладами України. Криворізький Національний Університет до складу якого входять 8 факультетів(гірничо-металургійний, геолого-екологічний, будівельний, електротехнічний,машинобудівний, інформаційних технологій, транспортний, економіки та управліннябізнесом), два науково-дослідних інститути (науково-дослідний ...

Дізнатись більше

13.12.2017

Криворізький Національний Університет

 

Вже доброю традицією компанії PRANA стала плідна співпраця з навчальними закладами

України. Криворізький Національний Університет до складу якого входять 8 факультетів(гірничо-металургійний, геолого-екологічний, будівельний, електротехнічний,машинобудівний, інформаційних технологій, транспортний, економіки та управліннябізнесом), два науково-дослідних інститути (науково-дослідний гірничорудний інститут  інауково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійнійпромисловості), шість коледжів, також став частиною такої співпраці. В рамках даноїпрограми компанія PRANA надала у довгострокове користування на кафедру:«Електромеханіки» навчальний діючий стенд для ефективного проведення практичних занять.

Основні напрямки наукової діяльності кафедри пов’язані зі зниженням

енергоспоживання. У наукових дослідженнях беруть участь, як викладачі так і студенти.

Кращі студенти приймають участь в олімпіадах. Метою встановлення такого стенду в

навчальні аудиторії є наглядний приклад роботи сучасного обладнання в режимі

реального часу, що дає можливість проведення значно більше запланованих занять на

діючих моделях та установках.  Таким чином студенти мають змогу випробувати,

зрозуміти принципи роботи та побачити реальні позитивні зміни від застосування

рекуператора. З своєї сторони компанія PRANA також ділиться своїми навчальними

матеріалами та практичними дослідженнями. Метою заходу є якісне підняття рівня

 

кваліфікації спеціалістів вишів до потреб та тенденцій провідних світових технологій.

 

 

 

 

Закрити