Зі святом Христового Воскресіння!

Нехай світле свято Христового Воскресіння приносить у ваші родини благодать, мир, спокій і достаток!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку енергозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів. Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росі...

Дізнатись більше

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку енергозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів.

Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росії, Грузії, Казахстану та Білорусії.

Часто недобросовісні підприємці підробляють нашу продукцію і видають за рекуператори ПРАНА. Неодноразово нам вдавалось виявити неякісний плагіат нашого продукту. Спершу такі горе-підприємці беззастережно видавали свою підробку за “ПРАНУ”. Але, отримавши низку несхвальних відгуків клієнтів і відпір нашої компанії, перейшли у підпілля. Численні перейменування не змінили змісту їхньої пропозиції. Крадені ілюстрації і списані новаторські ідеї не вплинули на внутрішнє начиння.

Чим ви ризикуєте купуючи підробку?

Зазвичай, підробка буде дешевшою. Оскільки підробники розраховують на те, що в пошуках кращого, клієнти лакомляться на дешеве і як наслідок, витрачають вдвічі більше. Вже в перші дні роботи обладнання ви відчуєте різницю.

Рекуператор Прана — це результат численних наукових досліджень та досвіду команди конструкторів. Усі форми, розміри, комплектація та матеріали не випадкові, а ретельно продумані спеціалістами. Перед серійним запуском рекуператори Прана проходять випробування у спеціальній кліматичній лабораторії.

Підробники ж, аби здешевити продукт, використовують неякісні матеріали, а це безпосередньо впливає на якість рекуперації та роботу всієї установки.

По-перше, форма і матеріал теплообмінника. В рекуператорах Прана це мідні пластини спеціальної форми, завдяки їх товщині забезпечується рекуперація до 91%. До того ж в рекуператорах Прана використовується виключно німецька високоякісна тонкостінна мідь.

В дешевих копіях використані зовсім інші матеріали, а форма пластин рекуператора далека від оригіналу. Від так й теплообмін відбувається за значно нижчих показників.

Крім того, мідь — це матеріал, який завдяки своїм природнім властивостям є неперевершеним провідником тепла та чудовим антисептиком (максимально наближеним до срібла).

В підроблених копіях, зазвичай, теплообмінник зроблений з найдешевшого металу.

По-друге, від форми теплообмінника залежать шумові характеристики та об'єми повітрообміну, а достатня швидкість потоків в каналах забезпечує видалення вологи в дисперсному стані. У підроблених системах неправильна швидкість повітряних потоків, тому рекуператори постійно “плачуть” й свистять. Волога затримується на теплообміннику і у стані води повертається у приміщення. Відтак вся ідея системи децентралізованої вентиляції втрачається: вологість в приміщенні залишається, тепло виходить, грибок і сирість ще більше поширюються.

По-третє, компанія “Прана” виробляє рекуператори під індивідуальні замовлення, враховуючи кліматичну зону експлуатації, призначення приміщення та його проектування. Тому в рекуператорах “Прана” для екстремально низьких температур( -25С і менше) є функція “міні-догрів”, що дозволяє безперебійно працювати вентустановці навіть в сильні морози. Натомість підробки обмерзають вже при перших мінусових температурах.

Таким чином, важливо зрозуміти: купляючи підробки ви економите чи просто пускаєте гроші на вітер?

Як відрізнити підробку від оригінального рекуператора «PRANA»

1. Перевіряйте наявність сертифікату дилера від компанії виробника або від офіційного представництва компанії виробника.

2. Наявність серійного номера на продукті, який дублюється на деталях, та зареєстрований в базі виробника. Серійний номер можна перевірити за телефоном головного офісу компанії Прана +38 (032) -232-53-39.

3. Виготовлення теплообмінників лише з якісної німецької міді.

4. Наявність техпаспорта і фірмової коробки.

5. Зовнішній вигляд. Слід розуміти, що недобросовісні виробники в основному підробляють моделі рекуператорів Прана, які вже давно зняті з виробництва, оскільки для підробки нових моделей їм не вистачає знань та обладнання. Саме тому варто порівнювати вентустановку з фотографіями моделей, які є на офіційному сайті виробника в модельному ряді

Окрім цього, компанія ПРАНА будує цінову політику так, аби модельний ряд рекуператорів ПРАНА був доступним найширшому колу покупців. Ми прагнемо, аби наші ідеї і концепції змінювали уявлення про комфорт пересічної людини. Завжди актуальну ціну можна дізнатись у менеджерів на нашому сайті prana.org.ua

Рекуператор ПРАНА доставляє свіже повітря при оптимальному ККД. Всі розробки, які містить рекуператор ПРАНА, захищені патентами, відзначені європейськими сертифікатами якості СЄ, численними дипломами міжнародних виставок, схвалені у професійних колах. Ми забезпечуємо високу якість виробництва, виробничий технічний контроль задекларованих можливостей рекуператорів ПРАНА.

Закрити

17.09.2018

Децентралізована вентиляція дитячого садочку у Винниках

  Оновлений дитячий садок №156 у Винниках вперше за 17 років відкрив двері для дітей. Малечу зустріли відреставровані групи з дитячими малюнками, нові ігрові майданчики, якісні меблі. Для найбільш комфортного розвитку та відпочинку малечі, у приміщеннях дитячого садочку встановлено сучасну децентралізовану систему вентиляції - рекуператори PRANA.     Оновлена система...

Дізнатись більше

17.09.2018

Децентралізована вентиляція дитячого садочку у Винниках

 

Оновлений дитячий садок №156 у Винниках вперше за 17 років відкрив двері для дітей. Малечу зустріли відреставровані групи з дитячими малюнками, нові ігрові майданчики, якісні меблі. Для найбільш комфортного розвитку та відпочинку малечі, у приміщеннях дитячого садочку встановлено сучасну децентралізовану систему вентиляції - рекуператори PRANA.

 

 

Оновлена система вентиляції допомагає підтримувати збалансований мікроклімат у приміщеннях садочку - для високої фізичної, розумової активності дітей і гармонійного відпочинку. Рекуператори PRANA забезпечують постійний притік свіжого та видалення відпрацьованого повітря з приміщень, що суттєво впливає на збереження здоров’я малюків і персоналу дитячого садочку. Всі 12 груп (близько трьохсот) дітей різного віку отримали комфортні умови для розвитку та дозвілля у будь-яку пору року. А дитячий садочок - суттєву економію енергоресурсів.

 

 

Закрити

12.09.2018

Вентиляція баз відпочинку

В спекотний літній період або сніжною зимою, жителів міст невпинно тягне провести бодай один вікенд на природі. Порятунком від смогу та пилу вулиць стають численні бази відпочинку. Зазвичай такі заміські комплекси мають низку будівель та приміщень різного призначення: номери (часто - з камінами), міні-котеджі, сауни та лазні, ресторани, спа-кабінети, тренажерні зали. Тому для забезпечення комфортн...

Дізнатись більше

12.09.2018

Вентиляція баз відпочинку

В спекотний літній період або сніжною зимою, жителів міст невпинно тягне провести бодай один вікенд на природі. Порятунком від смогу та пилу вулиць стають численні бази відпочинку. Зазвичай такі заміські комплекси мають низку будівель та приміщень різного призначення: номери (часто - з камінами), міні-котеджі, сауни та лазні, ресторани, спа-кабінети, тренажерні зали. Тому для забезпечення комфортного перебування гостей важливою умовою є ефективна система вентиляції.

Природне оточення дає суттєві переваги заміським базам відпочинку: гості мають доступ до чистого повітря 24/7 - варто лише вийти на вулицю. Проте, таке розташування може стати причиною зіпсованого відпочинку: відкривання вікон у номерах спричиняє протяги та (за відсутності москітних сіток) стає “вхідними воротами” для комах. Часто бази відпочинку розташовані на території лісу або водойми, що суттєво підвищує рівень вологості у приміщеннях та провокує появу плісняви та грибку. Гості скаржаться на неприємний запах у номері, готельєр втрачає кошти на відновленні ремонту та меблів. 

 

Запобігти подібних проблем дозволяє ефективна система вентиляції - припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла. Спеціальна вентустановка -  рекуператор забезпечує якісний повітрообмін приміщень: приплив свіжого повітря з вулиці та виведення відпрацьованого. Така система вентиляції створює додатковий тиск на вентиляційні канали будівлі (розташовані у санузлах), що унеможливлює повернення неприємних запахів та продуктів згоряння у номери. Для баз відпочинку з камінами у номерах, лазнями та саунами, ресторанами з відкритою кухнею це рішення вентиляції є оптимальним, адже припливно-витяжна система запобігає можливості отруєння чадним газом гостей та персоналу закладу. 

Питання вентиляції у сфері рекреації - це передусім запорука комфорту гостей. Рекуператор PRANA збалансовує мікроклімат приміщень: видаляє відпрацьоване повітря з вуглекислим газом, димом, надмірною вологою та наповнює приміщення свіжим повітрям. Для баз відпочинку, розташованих на природі, припливно-витяжна система вентиляції є вкрай актуальною, адже приміщення будуть постійно наповнюватись дійсно чистим лісовим, гірським або озерним повітрям, з чим у міських готелях часто виникають складнощі через високий загальний рівень забруднення повітря урбаністичних зон.

Сучасні тренди будівництва відпочинкових комплексів передбачають встановлення герметичних вікон, які зводять до нуля переваги відпочинку за містом: у номери не надходить свіже, збагачене киснем та ароматом диких трав повітря. Рекуператор створює безперешкодний притік свіжого повітря з вулиці, яке стимулює покращення роботи дихальної, серцево-судинної, нервової систем організму. Такий відпочинок принесе не лише задоволення, а й користь для здоров’я.

 

Закрити

05.09.2018

Коротка історія вентиляції

Багатогранна та високотехнологічна, сфера вентиляції не нова для людства. Найдавніші спроби людей створити вентиляційні системи були покликані оптимізувати комфорт свого помешкання. Природне провітрювання допомагало вивести з приміщення надлишок тепла та вологи, продукти згоряння. Перший документ з регулювання вентиляції приміщень був виданий у 1600 році в Англії. Цей указ встановлював, що вис...

Дізнатись більше

05.09.2018

Коротка історія вентиляції

Багатогранна та високотехнологічна, сфера вентиляції не нова для людства. Найдавніші спроби людей створити вентиляційні системи були покликані оптимізувати комфорт свого помешкання. Природне провітрювання допомагало вивести з приміщення надлишок тепла та вологи, продукти згоряння. Перший документ з регулювання вентиляції приміщень був виданий у 1600 році в Англії. Цей указ встановлював, що висота вікон повинна перевищувати їх ширину - для ефективнішого видалення диму в приміщень. Король Англії Чарльз ፲ заборонив будувати споруди з висотою стелі менше трьох метрів. Такі міри допомогли знизити процент випадків отруєння чадним газом.

В період пишних королівських дворів головними задачами вентиляції були виведення неприємного запаху та надлишку тепла від свічного освітлення. Проте лікарі постійно радили частіше бувати на свіжому повітрі та відкривати вікна. Такі поради були корисні дамам, чиє дихання ускладнювали корсети. Вентиляційні системи того часу були виключно гравітаційними (повітрообмін створювала різниця тиску та температури зовнішнього та внутрішнього повітря споруд).

Перша механічна (примусова) вентиляція була реалізована в Англії у 1734 році. В будівлі британського парламенту було встановлено перший вентилятор, який працював від парового мотора. На розвиток систем вентиляції того часу найбільший вплив мала промислова революція, а самі системи проектувались для виробничих цехів.

1775 рік докорінно змінив уявлення людства про дихання. Антон Лавуазьє довів, що причиною задухи є не нестача кисню, а велика концентрація вуглекислого газу у повітрі.

Створення у 1902 році “холодильної машини” Вілісом Каррієром розпочало еру конциціонування приміщень. Розробка була покликана знизити рівень вологості у друкарнях, проте прийшлась до смаку магазинам та навіть театрам. Прийшло усвідомлення важливості створення комфортного мікроклімату приміщень. У 1918 році всі промислові об’єкти зобов’язали встановлювати системи вентиляції, за відсутності вентиляції підприємство не допускається до експлуатації. У 1989 році для контролю якості повітря був запроваджений міжнародний стандарт ASHRAE/ANSI621989. 2018 рік: припливно-витяжні системи вентиляції PRANA забезпечують ефективний повітрообмін приміщень різного призначення по всьому світу.

Закрити