Як заощадити на кондиціонуванні влітку?

 

Спекотний сезон у розпалі: яскраве сонце, відпустки, смачні фрукти та …задуха. Дім, офіс, магазин, спортивний центр або виробничий цех - найпоширенішим способом охолодити приміщення є кондиціонування.

 

Встановивши комфортну температуру 18-23 ํС, люди на декілька годин поринають у власні справи, не замислюючись над тим, як швидко псується якість повітря, яке вони вдихають. Через пару годин роботи кондиціонеру виникає природне бажання відкрити вікно та наповнити кімнату свіжим повітрям. І це не випадково. Вся проблема використання кондиціонерів полягає в тому, що повітря у приміщенні не оновлюється: кондиціонер охолоджує по колу лише наявне в приміщенні повітря. Фільтр, встановлений в середині кондиціонера, швидко забруднюється пилом, пилком рослин, бактеріями. Через деякий час люди відчувають брак кисню та підвищення рівню вуглекислого газу - виникають запаморочення, головні болі, важке дихання. Наступним кроком стає відкриття вікон, куди разом із відпрацьованим повітрям виходить і бажана прохолода. А отже, виникає потреба знову вмикати кондиціонер.

 

Таке рішення вкрай не ефективне та марнотратне. Звичайні побутові кондиціонери споживають 2-4 кВт*год. Кожне відкриття вікон створює навантаження на роботу кондиціонера та електричну мережу в цілому та спричиняє додаткові витрати на електроенергію. Більше того, робота кондиціонера при відкритих вікнах може стати причиною поломки обладнання. Як же заощадити на кондиціонуванні влітку?

 

Рішенням такого питання є правильна припливно-витяжна система вентиляції. На відміну від кондиціонера, який тільки охолоджує повітря, рекуператор створює комфортний мікроклімат в приміщенні, збалансовує рівень вологості, забезпечує приток багатого киснем та виведення відпрацьованого повітря з високим вмістом вуглекислого газу. Робота рекуператора PRANA у парі з кондиціонером дозволяє забезпечити приміщення свіжим вуличним повітрям, зберігаючи до 92% тепла/холоду. Рекуператор споживає 6-32Вт*год, проте допомагає заощадити у 1000 разів більше. Відкривати вікна більше не знадобиться! Повітря з вулиці надходитиме в кімнату в тому об’ємі, який потрібен в той чи інший момент, при цьому температура повітря всередині залишатиметься майже незмінною. Зручне дистанційне керування рекуператором реалізується за допомогою пульта керування.

 

 


 

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку теплозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів.. Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росії, Грузії, Казахст...

Дізнатись більше

16.01.2017

Остерігайтесь підробки!

Пропозицій на ринку теплозберігаючої вентиляції вдосталь. Рекуператор тепла (повітря) — термін, яким сьогодні легко оперують не лише фахівці, а й покупці. Оголошення на кшталт “Продаж і монтаж рекуператора” ширяться Інтернетом на великих і малих дошках оголошень, полицях Інтернет-магазинів..

Рекуператори ПРАНА представляють фірми у країнах Європи, багатьох містах України, Росії, Грузії, Казахстану та Білорусії.

Часто недобросовісні підприємці підробляють нашу продукцію і видають за рекуператори ПРАНА. Неодноразово нам вдавалось виявити неякісний плагіат нашого продукту. Спершу такі горе-підприємці беззастережно видавали свою підробку за “ПРАНУ”. Але отримавши низку несхвальних відгуків клієнтів і відпір нашої компанії, перейшли у підпілля. Численні перейменування не змінили змісту їхньої пропозиції. Крадені ілюстрації і списані новаторські ідеї, не вплинули на внутрішнє начиння.

Чим ви ризикуєте купуючи підробку?

Зазвичай, підробка буде дешевшою. Оскільки підробники розраховують на те, що в пошуках кращого, клієнти лакомляться на дешеве і як наслідок, витрачають вдвічі більше. Не пропрацювавши й кілька днів ви відчуєте різницю.

Рекуператор Прана — це результат численних наукових досліджень та досвіду команди конструкторів. Усі форми, розміри, комплектація та матеріали не випадкові, а ретельно продумані спеціалістами. Перед серійним запуском рекуператори Прана проходять випробування у спеціальній кліматичній лабораторії.

Підробники ж, аби здешевити продукт, використовують неякісні матеріали, а це безпосередньо впливає на якість рекуперації та роботу всієї установки.

По-перше, форма і матеріал теплообмінника. В рекуператорах Прана це мідні пластини спеціальної форми, завдяки їхніх товщині забезпечується рекуперація до 91%. До того ж в рекуператорах Прана використовується виключно німецька високоякісна тонкостінна мідь.

В дешевих копіях використані зовсім інші матеріали, а форма пластин рекуператора далека від оригіналу. Від так й теплообмін відбувається за значно нижчих показників.

Крім того, мідь — це матеріал, який завдяки своїм природнім властивостям неперевершений провідник тепла та чудовий антисептик (максимально наближений до срібла).

В підроблених копіях, зазвичай, теплообмінник зроблений з найдешевшого металу.

По-друге, від форми теплообмінника залежать шумові характеристики та об'єми повітрообміну, а достатня швидкість потоків в каналах забезпечує видалення вологи в дисперсному стані. У підроблених системах неправильна швидкість повітряних потоків, тому рекуператори постійно “плачуть” й свистять. Волога затримується на теплообміннику і у стані води повертається у приміщення. Від так вся ідея системи децентралізованої вентиляції втрачається: вологість в приміщенні залишається, тепло виходить, грибок і сирість ще більше поширюються.

По-третє, компанія “Прана” виробляє рекуператори під індивідуальні замовлення, враховуючи кліматичну зону експлуатації, призначення приміщення та його проектування. Тому в рекуператорах “Прана” для екстремально низьких температур( -250С і менше) є функція “міні-догрів”, що дозволяє безперебійно працювати вентустановці навіть в сильні морози. Натомість підробки обмерзають вже при перших мінусових температурах.

Таким чином, важливо зрозуміти: купляючи підробки ви економите чи просто пускаєте гроші на вітер?

Як відрізнити підробку ТМ «PRANA»

1. Перевіряйте наявність сертифікату дилера від компанії виробника або від офіційного представництва компанії виробника.

2. Наявність серійного номера на продукті, який дублюється на деталях, та зареєстрований в базі виробника. Серійний номер можна перевірити за телефоном головного офісу компанії Прана +38 (032) -232-53-39.

3. Виготовлення теплообмінників лише з якісної німецької міді.

4. Наявність техпаспорта і фірмової коробки.

5. Зовнішній вигляд. Слід розуміти, що недобросовісні виробники в основному підробляють моделі рекуператорів Прана, які вже давно зняті з виробництва, оскільки для підробки нових моделей їм не вистачає знань та обладнання. Саме тому варто порівнювати вентустановку з фотографіями моделей, які є на офіційному сайті виробника в модельному ряді

Окрім цього, компанія ПРАНА будує цінову політику так, аби модельний ряд рекуператорів ПРАНА був доступним найширшому колу покупців. Ми прагнемо, аби наші ідеї і концепції змінювали уявлення про комфорт пересічної людини. Завжди актуальну ціну можна дізнатись через контакти на нашому сайті prana.org.ua

Рекуператор ПРАНА доставляє здорове повітря при оптимальному ККД. Всі розробки, які містить рекуператор ПРАНА, захищені патентами, відзначені європейськими сертифікатами якості СЄ, численними дипломами міжнародних виставок, схвалені у професійних колах. Ми забезпечуємо заводську якість виробництва, вихідний технічний контроль задекларованих можливостей рекуператорів ПРАНА.

Закрити

12.07.2018

Якість повітря в приміщенні

  Зазвичай у розмовах про вентиляцію приміщень, люди орієнтується на два основних показника якості повітря: рівень кисню та вуглекислого газу. Проте цей підхід не є правильним. Кожен день ми вдихаємо повітря, наповнене десятками хімічних сполук, деякі з них є вкрай шкідливими для організму людини. Звідки вони беруться? Часто поява шкідливих речовин у повітрі є наслідком життєдіяльності люд...

Дізнатись більше

12.07.2018

Якість повітря в приміщенні

 

Зазвичай у розмовах про вентиляцію приміщень, люди орієнтується на два основних показника якості повітря: рівень кисню та вуглекислого газу. Проте цей підхід не є правильним. Кожен день ми вдихаємо повітря, наповнене десятками хімічних сполук, деякі з них є вкрай шкідливими для організму людини. Звідки вони беруться? Часто поява шкідливих речовин у повітрі є наслідком життєдіяльності людини: результат метаболічних процесів, залишки косметики, миючих речовин, продуктів згоряння, будівельних матеріалів тощо. Ситуацію ускладнює зростаюча тенденція до глобального забруднення повітря викидами промислових та агропромислових об’єктів, шкідливими вихлопами автомобілів.

 

За даними ВООЗ, у 2016 році 91% світового населення проживав у районах з понаднормовим рівнем забруднення повітря.

Крім стандартних для вулиці та всіх типів приміщень азоту, кисню, вуглекислого газу, повітря може містити такі хімічні речовини як: спирти, ефіри, силоксани, феноли, формальдегіди, кетони, силікони, толуол, ксилол, бензол. Більшість сполук з цього списку позначена як вкрай шкідливі для здоров’я людини низкою міжнародних організацій (Агенцією з захисту навколишнього середовища США (ЕРА), Радою зеленого будівництва США (USGBC) та низкою документів Європейського Союзу.

 

Останні доклади Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я вказують на зв’язок зростання кількості випадків захворювання на рак легенів та рівня забруднення повітря.

В цьому контексті до системи вентиляції пред'являються розширені вимоги. З одного боку, ефективна вентиляція має забезпечувати притік свіжого, збагченого киснем повітря. З іншого - видаляти відпрацьоване повітря з часточками шкідливих речовин. Для приміщень постійного користування (оселя, офіс, школа, дитсадок, виробничий цех) вкрай важливим є постійних рух повітря. Рекуператори PRANA дають змогу самостійно контролювати показники повітрообміну - в залежності від пори року, клімату регіону, ситуативних потреб.

 


 

 

 

Закрити

05.07.2018

Як заощадити на кондиціонуванні влітку?

  Спекотний сезон у розпалі: яскраве сонце, відпустки, смачні фрукти та …задуха. Дім, офіс, магазин, спортивний центр або виробничий цех - найпоширенішим способом охолодити приміщення є кондиціонування.   Встановивши комфортну температуру 18-23 ํС, люди на декілька годин поринають у власні справи, не замислюючись над тим, як швидко псується якість повітря, яке вони вд...

Дізнатись більше

05.07.2018

Як заощадити на кондиціонуванні влітку?

 

Спекотний сезон у розпалі: яскраве сонце, відпустки, смачні фрукти та …задуха. Дім, офіс, магазин, спортивний центр або виробничий цех - найпоширенішим способом охолодити приміщення є кондиціонування.

 

Встановивши комфортну температуру 18-23 ํС, люди на декілька годин поринають у власні справи, не замислюючись над тим, як швидко псується якість повітря, яке вони вдихають. Через пару годин роботи кондиціонеру виникає природне бажання відкрити вікно та наповнити кімнату свіжим повітрям. І це не випадково. Вся проблема використання кондиціонерів полягає в тому, що повітря у приміщенні не оновлюється: кондиціонер охолоджує по колу лише наявне в приміщенні повітря. Фільтр, встановлений в середині кондиціонера, швидко забруднюється пилом, пилком рослин, бактеріями. Через деякий час люди відчувають брак кисню та підвищення рівню вуглекислого газу - виникають запаморочення, головні болі, важке дихання. Наступним кроком стає відкриття вікон, куди разом із відпрацьованим повітрям виходить і бажана прохолода. А отже, виникає потреба знову вмикати кондиціонер.

 

Таке рішення вкрай не ефективне та марнотратне. Звичайні побутові кондиціонери споживають 2-4 кВт*год. Кожне відкриття вікон створює навантаження на роботу кондиціонера та електричну мережу в цілому та спричиняє додаткові витрати на електроенергію. Більше того, робота кондиціонера при відкритих вікнах може стати причиною поломки обладнання. Як же заощадити на кондиціонуванні влітку?

 

Рішенням такого питання є правильна припливно-витяжна система вентиляції. На відміну від кондиціонера, який тільки охолоджує повітря, рекуператор створює комфортний мікроклімат в приміщенні, збалансовує рівень вологості, забезпечує приток багатого киснем та виведення відпрацьованого повітря з високим вмістом вуглекислого газу. Робота рекуператора PRANA у парі з кондиціонером дозволяє забезпечити приміщення свіжим вуличним повітрям, зберігаючи до 92% тепла/холоду. Рекуператор споживає 6-32Вт*год, проте допомагає заощадити у 1000 разів більше. Відкривати вікна більше не знадобиться! Повітря з вулиці надходитиме в кімнату в тому об’ємі, який потрібен в той чи інший момент, при цьому температура повітря всередині залишатиметься майже незмінною. Зручне дистанційне керування рекуператором реалізується за допомогою пульта керування.

 

 


 

Закрити

26.06.2018

З Днем Конституції України!

  Шановні партнери, колеги, друзі! Вітаємо вас з Днем Конституції України!   У ці святкові дні компанія PRANA працюватиме за наступним графіком:   27 червня - робочий день 28 червня - 01 липня - вихідні 2 липня - робочий день   Бажаємо вам яскравих вихідних та гарного настрою!     ...

Дізнатись більше

26.06.2018

З Днем Конституції України!

 

Шановні партнери, колеги, друзі!

Вітаємо вас з Днем Конституції України!

 

У ці святкові дні компанія PRANA працюватиме за наступним графіком:

 

27 червня - робочий день

28 червня - 01 липня - вихідні

2 липня - робочий день

 

Бажаємо вам яскравих вихідних та гарного настрою!

 


 

Закрити