Як заощадити на кондиціонуванні влітку?
Спекотний сезон у розпалі: яскраве сонце, відпустки, смачні фрукти та …задуха. Дім, офіс, магазин, спортивний центр або виробничий цех - найпоширенішим способом охолодити приміщення є кондиціонування.
Встановивши комфортну температуру 18-23 ํС, люди на декілька годин поринають у власні справи, не замислюючись над тим, як швидко псується якість повітря, яке вони вдихають. Через пару годин роботи кондиціонеру виникає природне бажання відкрити вікно та наповнити кімнату свіжим повітрям. І це не випадково. Вся проблема використання кондиціонерів полягає в тому, що повітря у приміщенні не оновлюється: кондиціонер охолоджує по колу лише наявне в приміщенні повітря. Фільтр, встановлений в середині кондиціонера, швидко забруднюється пилом, пилком рослин, бактеріями. Через деякий час люди відчувають брак кисню та підвищення рівню вуглекислого газу - виникають запаморочення, головні болі, важке дихання. Наступним кроком стає відкриття вікон, куди разом із відпрацьованим повітрям виходить і бажана прохолода. А отже, виникає потреба знову вмикати кондиціонер.
Таке рішення вкрай не ефективне та марнотратне. Звичайні побутові кондиціонери споживають 2-4 кВт*год. Кожне відкриття вікон створює навантаження на роботу кондиціонера та електричну мережу в цілому та спричиняє додаткові витрати на електроенергію. Більше того, робота кондиціонера при відкритих вікнах може стати причиною поломки обладнання. Як же заощадити на кондиціонуванні влітку?
Рішенням такого питання є правильна припливно-витяжна система вентиляції. На відміну від кондиціонера, який тільки охолоджує повітря, рекуператор створює комфортний мікроклімат в приміщенні, збалансовує рівень вологості, забезпечує приток багатого киснем та виведення відпрацьованого повітря з високим вмістом вуглекислого газу. Робота рекуператора PRANA у парі з кондиціонером дозволяє забезпечити приміщення свіжим вуличним повітрям, зберігаючи до 96% тепла/холоду. Рекуператор споживає 6-32Вт*год, проте допомагає заощадити у 1000 разів більше. Відкривати вікна більше не знадобиться! Повітря з вулиці надходитиме в кімнату в тому об’ємі, який потрібен в той чи інший момент, при цьому температура повітря всередині залишатиметься майже незмінною. Зручне дистанційне керування рекуператором реалізується за допомогою пульта керування або з мобільного додатку.
Розрахувати вартість Отримати консультацію