ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА-2019. Підсумки
Найбільша спеціалізована виставка ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА-2019 зібрала тисячі відвідувачів та учасників 5-7 листопада у Міжнародному виставковому центрі в Києві.
Команда PRANA представила зручний оновлений стенд, на якому гості виставки ознайомились з лінійкою сучасних енергоефективних рішень вентиляції для приміщень житлового, громадського, промислового призначення.
Серія рекуператорів PRANA ECO LIFE та PRANA ECO ENERGY з безпечним та комфортним режимом “AUTO” викликала чималий захват у спеціалістів з вентиляції, будівництва та енергоефективних заходів. Рекуператори цієї серії отримали нові можливості моніторингу стану повітряного середовища завдяки датчикам вологості, атмосферного тиску, температури, рівня СО2, якості повітря (VOC). Додатковий комфорт користувачів забезпечує можливість роздільного управління припливом та витяжкою за допомогою мобільного додатку PRANA RC.
Дякуємо всім, хто відвідав наш стенд та розділив з нами цю неймовірну подію. Якщо у вас залишились питання щодо роботи, монтажу чи експлуатації рекуператорів PRANA, ви можете отримати відповідь за вказаними нижче контактами.
+38 (032) 232-53-39
+38 (067) 153-99-31
+38 (063) 991-71-77