Вентиляція для бізнесу ー безпечний вихід з карантину

Затишні кав’ярні, стильні салони краси, вишукані шоу-руми, сучасні фітнес-центри ー послаблення карантину відкриває для власників бізнесу колишню економічну активність. Разом із нею ー і нову відповідальність за здоров'я персоналу та відвідувачів.

Якісний повітрообмін ー стратегічна інвестиція у розвиток комерційної нерухомості.

Користь припливно-витяжної вентиляції приміщень для безпечного виходу з карантину очевидна. У повітрі, яке ми видихаємо, міститься велика кількість бактерій та вірусів, волога та вуглекислий газ. Дихати таким відпрацьованим повітрям не комфортно та небезпечно для здоров’я. Ефективне видалення відпрацьованого повітря та приплив свіжого допомагають знизити кількість вірусних частинок у повітрі та підтримують комфорт закладу.

 

Існує міф, що вентиляція потрібна лише у приміщеннях, де постійно перебувають люди. Проте, приміщення для зберігання товарів (склади, логістичні центри) теж потребують постійної заміни повітря. З появою герметичних вікон та дверей звична всім природна вентиляція втратила позиції. Все більше приміщень мають Синдром Хворого Будинку (СХБ):

      - понаднормова вологість

      - поява грибку та плісняви

      - задуха, неприємні запахи.

 

Знаходитись у такому приміщенні небезпечно для здоров’я! Ремонт, предмети інтер’єру та товари в таких умовах швидко псуються та руйнуються. Лише за 2 місяця карантину власники шоу-румів втратили чимало грошей через псування товару (зокрема виробів зі шкіри) грибком та пліснявою.

Ситуацію рятують сучасні технології вентиляції. За допомогою механічних вентсистем здійснюється подача свіжого повітря з вулиці та видалення відпрацьованого повітря з приміщення. Один з варіантів ーприпливно-витяжні системи вентиляції з рекуперацією тепла. Рекуператори PRANA поєднують дві важливі функції ー вентиляцію та збереження тепла/прохолоди приміщень.

 

 

Переваги вентиляції PRANA:

 • створення комфортного середовища для життя та розвитку;

 • внормування рівня вологості повітря;

 • підтримка безпеки дихання в період пандемії та після нього;

 • контроль рівня СО2 у приміщенні;

 • контроль якості повітря;

 • зниження навантаження на кондиціонер;

 • зручне керування з мобільного додатку;

 • “AUTO” режим.

 

Рекуператори з мідним теплообмінником ー це компактна децентралізована система вентиляції. Монтаж рекуператора займає не більше двох годин. Вентиляція з рекуперацією підходить для кафе, ресторанів, кав’ярень, спортивних клубів, медичних центрів, басейнів, салонів краси, офісів, магазинів та шоурумів.

Перед тим, як купити рекуператор, радимо отримати консультацію спеціаліста з вентиляції. Компанія PRANA пропонує безкоштовне проектне рішення та повний експертний супровід ー від проекту до виготовлення та монтажу обладнання.

 

Розрахувати вартість Отримати консультацію

 

 

09.07.2020

Вентиляція в реабілітаційному центрі

Сучасний реабілітаційний центр ー осередок турботливого піклування про здоров’я у Львові. Для комфорту та безпеки відвідувачів та персоналу, центр було обладнано децентралізованою припливно-витяжною системою вентиляції PRANA. Фізіотерапія передбачає фізичні навантаження на організм, тому залам для занять необхідний якісний повітрообмін: для видалення вологи та вуглекислого газу, які лю...

Дізнатись більше

09.07.2020

Вентиляція в реабілітаційному центрі

Сучасний реабілітаційний центр ー осередок турботливого піклування про здоров’я у Львові. Для комфорту та безпеки відвідувачів та персоналу, центр було обладнано децентралізованою припливно-витяжною системою вентиляції PRANA.

Фізіотерапія передбачає фізичні навантаження на організм, тому залам для занять необхідний якісний повітрообмін: для видалення вологи та вуглекислого газу, які люди видихають під час занять та забезпечення простору свіжим, збагаченим киснем повітрям. Рекуператори PRANA створюють оптимальний баланс температури та вологості повітря для підтримки здоров’я гостей Центру. 10 режимів роботи дозволяють налаштувати повітрообмін, необхідний для занять та консультацій спеціалістів.

Високий рівень ККД систем PRANA сприяють заощадженню ресурсів на опалення приміщень (в зимовий період) та кондиціонування (в спеку).

 

Розрахувати вартість Отримати консультацію

 

Закрити

03.07.2020

Рекуператори PRANA ─ коли потрібен сервіс?

Системи вентиляції PRANA розраховані на тривалий термін експлуатації. Протягом цього часу через рекуператор проходять мільйони кубічних метрів повітря. Це неабияке випробування для будь-якої механічної системи. Для того, щоб рекуператор працював коректно, важливо забезпечити регулярну чистку (раз на рік) та своєчасний сервіс. Як доглядати за рекуператором ─ в новому відео на Youtube каналі PRAN...

Дізнатись більше

03.07.2020

Рекуператори PRANA ─ коли потрібен сервіс?

Системи вентиляції PRANA розраховані на тривалий термін експлуатації. Протягом цього часу через рекуператор проходять мільйони кубічних метрів повітря. Це неабияке випробування для будь-якої механічної системи. Для того, щоб рекуператор працював коректно, важливо забезпечити регулярну чистку (раз на рік) та своєчасний сервіс.

Як доглядати за рекуператором ─ в новому відео на Youtube каналі PRANA.

 

 

Правила сервісного обслуговування рекуператорів PRANA доступні на сайті: https://prana.org.ua/service

 

Закрити

25.06.2020

Вітаємо з Днем Конституції України!

Компанія PRANA вітає з великими державними святами ー Днем Конституції України та Днем молоді! Бажаємо, щоб ці свята об’єднували українців у прагненні розвитку країни. Хай розум та творча енергія будуть спрямовані на благо українського народу. Бажаємо всім миру, злагоди, щастя, наснаги та нових досягнень!   У ці святкові дні офіс PRANA працюватиме за наступним графіком: &...

Дізнатись більше

25.06.2020

Вітаємо з Днем Конституції України!

Компанія PRANA вітає з великими державними святами ー Днем Конституції України та Днем молоді!

Бажаємо, щоб ці свята об’єднували українців у прагненні розвитку країни. Хай розум та творча енергія будуть спрямовані на благо українського народу. Бажаємо всім миру, злагоди, щастя, наснаги та нових досягнень!

 

У ці святкові дні офіс PRANA працюватиме за наступним графіком:

 

Закрити

25.06.2020

Акція - святкові знижки на рекуператори PRANA ECO серії

До Дня Конституції України та Дня молоді компанія PRANA підготувала спекотні знижки на smart-рекуператори серії PRANA ECO ENERGY та PRANA ECO LIFE. З 26 червня до 3 липня на рекуператори преміальної серії діють наступні знижки: рекуператори серії PRANA ECO ENERGY зі знижкою 2000 гривень (від роздрібної ціни); рекуператори серії PRANA ECO LIFE зі знижкою 3005 гривень (від р...

Дізнатись більше

25.06.2020

Акція - святкові знижки на рекуператори PRANA ECO серії

До Дня Конституції України та Дня молоді компанія PRANA підготувала спекотні знижки на smart-рекуператори серії PRANA ECO ENERGY та PRANA ECO LIFE.

З 26 червня до 3 липня на рекуператори преміальної серії діють наступні знижки:

 • рекуператори серії PRANA ECO ENERGY зі знижкою 2000 гривень (від роздрібної ціни);

 • рекуператори серії PRANA ECO LIFE зі знижкою 3005 гривень (від роздрібної ціни).

Рекуператори PRANA ECO ENERGY та PRANA ECO LIFE ー справжня кліматична станція у вашому домі! Датчики температури, вологості, атмосферного тиску, парникових газів (СО2 eq) та якості повітря (VOC) забезпечують максимальний контроль стану повітря, яким ви дихаєте. А режими “AUTO” та “AUTO Plus” миттєво реагують на зміну мікроклімату та керують роботою системи без втручання користувача.

 

 

Як і стандартні моделі, рекуператори нового покоління мають низку корисних функцій:

 • 10 швидкостей роботи
 • режим “Ніч”
 • режим “Таймер сну”
 • “Зимовий режим”
 • Дата та годинник
 • Матеріал теплообмінника: мідь
 • Мобільний застосунок PRANA RC (для Android & iOS).

Датчики температури повітря, датчик вологості повітря, датчик атмосферного тиску, авто-визначення стану фільтра, авто-визначення рівня ККД, режими “AUTO” та “AUTO Plus” ーінструменти, які створюють додатковий комфорт та безпеку вашого житла.

Інвестуй у здоров’я вигідно ー разом зі smart-рекуператорами PRANA! Така вентиляція внормовує рівень вологості повітря, попереджує розвиток грибку та плісняви, створює простір для безпечного дихання дорослих та дітей.

 

 Отримати консультацію

 

Закрити