Рекуператор PRANA - 150 ECO LIFE

Рекуператор "PRANA - 150 ECO LIFE"

Залишити відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

 

 

Рекуператори PRANA ECO LIFE та PRANA ECO ENERGY інноваційні системи вентиляції для здорового, комфортного та безпечного життя людей.

Рекуператори PRANA ECO LIFE максимально безпечна система вентиляції для вашої оселі.

Система має ряд додаткових датчиків: датчик якості повітря, VOC, датчик рівня вуглекислого газу СО2eq, датчик забруднення повітря небезпечними газами (радон, чадний, природний газ та ін.). Функцію “AUTO”, яка доступна в обох моделях,  по праву можна назвати “автопілотом” у сфері вентиляції: система самостійно визначає необхідний режим роботи, орієнтуючись на дані з датчиків.

Це особливо корисно для будинків з каміном, газовим або пічним опаленням, де існує ризик отруєння чадним газом. Рекуператори ECO LIFE охоплюють всі переваги вже відомих користувачам систем вентиляції PRANA та доповнюють їх інноваційною системою контролю стану повітря. Велика частина забрудників повітря невидима людському оку: чадний газ, вуглекислий газ, Радон, проте вони створюють серйозну небезпеку здоров’ю людини. Smart-режим “AUTO” допомагає попередити отруєння, зберігаючи здоров’я та життя близьких в безпеці. 

Recuperator Prana 150 Eco Life

Переваги рекуператора PRANA ECO LIFE

 • Унікальна запатентована технологія вентиляції на основі мідного теплообмінника.
 • Високий рівень ККД рекуператора (до 94%).
 • Опція поокремого керування припливом та витяжкою.
 • Smart-керування (мобільний додаток Prana Online, пульт дистанційного керування.
 • Функція “AUTO” - автономне керуванням роботою системи вентиляції.
 • Забезпечення та підтримка безпечного та здорового мікроклімату приміщень.
 • Тонка очистка та природне знезараження припливного повітря для підтримки здоров’я користувачів.
 • Внормування рівня вологості для попередження появи грибка та плісняви в приміщеннях та покращення комфорту перебування.
 • Супер-тиха вентиляція.
 • Датчик небезпечних газів СО2
 • Енергоефективне рішення вентиляції для приміщень будь-якого призначення: житлових, адміністративних,
  навчальних приміщень, приміщень медичного призначення, комерційної нерухомості.

 


Керування рекуператора PRANA 150 ECO LIFE
за допомогою пульта дистанційного управління і мобільного додатку PRANA REMOTE CONTROL

Рекуператор "PRANA-150 ECO LIFE"     інструкція по керуванню   

Монтаж рекуператора PRANA 150 ECO LIFE

Монтаж Recuperator Prana 150 Eco Energy

Монтаж побутової серії "PRANA" займає в середньому 1-2 години без порушення ремонту.

Нова серія рекуператорів PRANA не просто наповнює кімнату свіжим повітрям та забезпечує здоровий мікроклімат, а й убезпечує від отруєння шкідливими елементами (вуглекислим газом, радоном, природним та чадним газом та ін.). 

Подбай про здоров’я своєї родини – разом з PRANA!

Розрахувати вартість Отримати консультацію

 

18.10.2021

PRANA НА ECO ENERGY EXPO-2021

  19-21 жовтня у Києві відбудеться галузева виставка ECO ENERGY EXPО! Мета події стимулювати розвиток екологічної та енергоефективної промисловості в Україні. Також будуть розглянуті заходи зі зменшення негативного впливу. Для цього подія збирає в одному місці найбільш прогресивні, сучасні та свідомі компанії. Це колосальний обмін досвідом і знаннями, завдяки якому ви дізна...

Дізнатись більше

18.10.2021

PRANA НА ECO ENERGY EXPO-2021

  19-21 жовтня у Києві відбудеться галузева виставка ECO ENERGY EXPО!

Мета події стимулювати розвиток екологічної та енергоефективної промисловості в Україні. Також будуть розглянуті заходи зі зменшення негативного впливу.

PRANA НА ECO ENERGY EXPO

Для цього подія збирає в одному місці найбільш прогресивні, сучасні та свідомі компанії. Це колосальний обмін досвідом і знаннями, завдяки якому ви дізнаєтесь про ефективні рішення для декарбонізації промисловості.
Ключові питання події:

 1. Як зменшити використання енергії?

 2. Найсвіжіші розробки в області енергоефективності.

 3. Як збільшити використання відновлюваних джерел енергії?

 

Досвід екологізації діяльності компаніями восьми напрямів промисловості.

ECO ENERGY EXPО – це унікальна нагода відвідати експозиції кращих виробників та дистриб'юторів. Буде представлено обладнання для вентиляції, опалення, кліматизації будинків, альтернативних джерел енергії та іншого електротехнічного обладнання. 

Запрошуємо відвідати стенд PRANA (F-2-2) Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15). 

Онлайн-реєстрація: https://www.iec-expo.in.ua/ru/posetitelyam/online/ee

  

  

Закрити

13.10.2021

Вітаємо захисників і захисниць України!

    Це всенародне свято об’єднує українців навколо захисту незалежності та суверенітету нашої країни. Бажаємо здоров’я, добробуту та довголіття всім, хто обороняє рідну землю, культуру та непорушність кордонів України. Звертаємо увагу, що 14-17 жовтня – вихідні. Офіс PRANA працюватиме в звичному режимі з 18 жовтня.     ...

Дізнатись більше

13.10.2021

Вітаємо захисників і захисниць України!

 

 

Це всенародне свято об’єднує українців навколо захисту незалежності та суверенітету нашої країни. Бажаємо здоров’я, добробуту та довголіття всім, хто обороняє рідну землю, культуру та непорушність кордонів України.

Звертаємо увагу, що 14-17 жовтня – вихідні. Офіс PRANA працюватиме в звичному режимі з 18 жовтня.

 

 

Закрити

08.10.2021

PRANA НА EXPO 2020

  Expo 2020 – наймасштабніша бізнес-подія, присвячена передовим інноваціям і прогресивним технологічним розробкам. Вона об’єднує компанії зі 192 країн світу, які створюють глобальні рішення для переосмислення сучасного способу життя. Очікується, що цього року Expo 2020 відвідає близько 25 млн гостей.Вперше на всесвітній виставці розміщений Український павільйон. Ukraine Expo 20...

Дізнатись більше

08.10.2021

PRANA НА EXPO 2020

 

Expo 2020 – наймасштабніша бізнес-подія, присвячена передовим інноваціям і прогресивним технологічним розробкам. Вона об’єднує компанії зі 192 країн світу, які створюють глобальні рішення для переосмислення сучасного способу життя. Очікується, що цього року Expo 2020 відвідає близько 25 млн гостей.Вперше на всесвітній виставці розміщений Український павільйон. Ukraine Expo 2020 – це майданчик для демонстрації смарт-підходу до життя, причому в розрізі чотирьох тем:

 

 • смарт-життя;
 • смарт-здоров’я;
 • смарт-мислення;
 • смарт-почуття.

 

 

Тема оформлення павільйону «SMART Ukraine. Connecting dots». Споруда стала справжнім оазисом новітніх технологій та інтерактивного мистецтва. Гостей павільйону вітають:

 

 • арт-інсталяція «Пшеничне поле»;
 • арт-куб «Мислення»;
 • мультимедійна галерея «Смарт життя» з презентаціями учасників виставки;
 • та багато іншого.

 

PRANA PLATINUM – одна з компаній, яка представляє Україну на Всесвітній виставці. Наш виставковий стенд знаходиться в Українському павільйоні. Тут гості можуть познайомитись з інноваційними вентиляційними системами, що поєднують в собі енергоефективність, екологічність і безпеку. Стенд працює з 1 жовтня і буде доступним до 31 березня 2022.

 

 

Ми з нетерпінням чекали відкриття української виставки. Воно відбулось 5 жовтня. Однак наша команда приєдналась до Expo 2020 з першого дня бізнес-події. Також до неї долучились засновники компанії PRANA PLATINUM: Кузич Роман Романович і Кротов Дмитро Вікторович.

Також виставковий стенд PRANA відвідали люди, які щодня просувають Україну як прогресивну та сильну державу:

 

 • військовий аташе України в Дубай – Halkyn Oleksandr;
 • президент торгово-промислової палати України – Геннадій Чижиков;
 • народний депутат України Микола Тищенко.

 

 

Дякуємо за візит. Маємо честь просувати Україну на міжнародній арені разом!

 

 

Закрити

06.10.2021

Нові Глобальні рекомендації ВООЗ щодо якості повітря

    Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) підготувала нові Глобальні рекомендації щодо якості повітря. Це оновлена версія документу, який вийшов у попередній редакції у 2005 році. За цей час рекомендації зазнали змін. Вчені виявили, що шкоду організму наносять навіть найнижчі концентрації забрудників повітря, тому гранично допустимі концентрації були знижені. &...

Дізнатись більше

06.10.2021

Нові Глобальні рекомендації ВООЗ щодо якості повітря

 

 

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) підготувала нові Глобальні рекомендації щодо якості повітря. Це оновлена версія документу, який вийшов у попередній редакції у 2005 році. За цей час рекомендації зазнали змін. Вчені виявили, що шкоду організму наносять навіть найнижчі концентрації забрудників повітря, тому гранично допустимі концентрації були знижені.

 

У нових Глобальних рекомендаціях спеціалісти ВООЗ наводять гранично допустимі концентрації для таких поширених у всьому світі забрудників повітря, як озон, діоксид сірки, діоксид азоту, чадний газ, мілкодисперсні частинки (PM 2.5, PM 10).

 

Зокрема, у документі наведені дослідження негативного впливу частинок PM 2.5 та PM 10 на здоров’я людей. Проникаючі у легені, вони мають тенденцію викликати захворювання серцево-судинної, дихальної системи та навіть рак. Рекомендації закликають контролювати концентрацію цих частинок як у повітрі на вулиці, так і у повітрі, яким люди дихають всередині приміщення.

 

Якість повітря та сфера енергоефективності мають спільні риси. Для того, щоб знизити ризики, пов’язані з високими концентраціями частинок PM 2.5 та PM 10 у повітрі, вчені радять зменшити використання викопного палива та слідувати методам, що допомагають зменшити викиди небезпечних речовин у повітря.

 

 

Сучасні системи очистки повітря допомагають боротись з високими концентраціями частинок PM 2.5 та PM 10 на побутовому рівні. Очищувач повітря PRANA AIR CLEANER PRO очищає повітря завдяки багатокроковій системі фільтрів. Вугільний, HEPA, антибактеріальний фільтри влювлюють найменші мікроорганизми та частинки пилу, а аніонний очищувач допомагає знизити концентрацію пилу в повітрі кімнат.

 

Більше інформації про очищувач повітря PRANA AIR CLEANER PRO 一 ТУТ

 

Джерело інформації

 

 

Закрити